Сообщения

Сообщения за 2017

Майбутні комп`ютери

Изображение
Глава Microsoft Білл Гейтс ще в 2000 р. здивував світ проектом комп’ютера майбутнього. Пропозицію його полягала в наступному: він хотів розмістити всі елементи системного блоку відразу за екраном, надавши йому можливість реагувати на натискання. Тоді і виникло поняття «Планшета» або планшетного ПК. Вважалося, що це нововведення замінить книги, газети, записні книжки. У ті часи ця новина була по-справжньому шокує. Але в наш час вже ніхто не дивується наявності планшетів в повсякденному використанні. Ідеї Гейтса знайшли своє втілення в реальність менше, ніж за десяток років. Вже зараз ми регулярно бачимо те, про що доводилося лише мріяти: планшетні ПК – комп’ютери вже не майбутнього, а сьогодення, товщиною не більше 7 мм з сенсорними екранами різної діагоналі і технології сенсора, з мультитач і без, які працюють від трьох годин і більше, коштують від десятків до декількох тисяч доларів. Скажімо так, планшети міцно займають своє місце в нашому побуті завдяки своїм розмірам, мобільност...

Новинка сьогодення

Изображение
Компанія Apple на презентації iPad mini в Сан-Хосе анонсувала появу комп'ютера-моноблока iMac нового покоління. Він буде тоншим за свого попередника. Товщина нового iMac становитиме всього 5 міліметрів. Комп'ютер буде поставлятися в двох варіантах – з 21,5-дюймовим (1920 на 1080 пікселів) і 27-дюймовим (2560 на 1440 пікселів) екраном. Apple укомплектує комп'ютер накопичувачем Fusion Drive змішаного типу: він об'єднує в собі жорсткий диск на 1 або 3 терабайти і SDD-диск на 128 гігабайт. Приводу оптичних дисків в iMac не буде. У комп'ютерах використовуються або 2-ядерний процесор Intel Core i5 або 4-ядерний Core i7 і графіка NVIDIA GeForce. Поставки молодшої моделі iMac почнуться в листопаді, а старшої – в грудні 2012 року. 21,5-дюймовий комп'ютер буде коштувати 1299, а 27-дюймовий - 1799 доларів США.
Изображение
              ↓ Перший комп`ютер у світі ↓👐 Перший комп’ютер винайшов англійський математик Чарльз Беббідж. Він створив концепцію і приступив до виготовлення різницевої машини, яка вважається першим автоматичним пристроєм для обчислень. Вона була здатна підраховувати кілька наборів чисел і робити роздруківку результатів. Але, на жаль, із-за проблем з фінансуванням Беббідж так і не зміг завершити її повноцінну версію. Але математик не здавався, і в 1837 році він представив перший механічний комп’ютер, названий аналітичної машиною. Це був перший комп’ютер загального призначення. В цей же час почалося його співробітництво з Адою Лавлейс. Вона перекладала і доповнювала його праці, а також зробила перші програми для його винаходу.   
Изображение
             Перші   комп`ютери Мало хто знає, що перший в континентальній Європі комп'ютер був створений в Україні понад 60 років тому в 1951 році. Перша ЕОМ називалася Малою електронною лічильною машиною – «МЭСМ». Незважаючи на скромне слово «Мала», вона налічувала 6000 електронних ламп і ледь вмістилася в лівому крилі будівлі гуртожитку колишнього монастирського селища Феофанія в 10 км від Києва. Машина була створена в лабораторії обчислювальної техніки Інституту електротехніки АН УРСР під керівництвом академіка Сергія Олексійовича Лебедєва .
Изображение
Наше сучасне життя неможливо уявити без комп’ютера. Будь-яка людина на сьогоднішній день знайомий з цим поняттям. Багато професій навіть не з’явилися б, якби людина не створив електронно-обчислювальну техніку. Сьогодні ми з вами, дорогий читачу, спробуємо уявити для чого взагалі потрібен комп’ютер як в побутовому використанні, так і у всіх інших відносинах. Отже: Для чого потрібен комп’ютер? Давайте уявимо світ без комп’ютерів. Не потрібно сильно напружувати свою уяву, так як такий світ був реальністю ще на початку 20 століття. З розвитком технологій і в ході промислової революції, людство зробило величезний крок вперед у всіх сферах життя і наукових дослідженнях. Все це, в кінцевому підсумку, призвело до появи техніки, здатної ефективно замінити деякі можливості людського розуму. В ході розвитку комп’ютерів з’явилася ще й робототехніка, яка замінила важкий людська праця в багатьох галузях промислового виробництва та будівництва. Таким чином, можна зробити висновок про те, щ...